Hp laserjet pro p1005 toner dolumu nasıl yapılır dolum fiyatları nedir

Neden hp laserjet pro p1005 toner dolumu yerine yenileme yapılmalıdır ?


Hp laserjet pro p1005 toner dolumu yapılabilen lazer yazıcılar arasındadır. Kolay dolum yapılan yazıcılar arasında bulunduğundan toner dolum merkezi adı altındaki genel olarak mürekkep kartuşu dolduran firmaların dahi kolaylıkla dolumunu yapabildiği 1005 lazer yazıcılar genel olarak kullanıcılarını memnun etmemektedir.

Bunun ana nedeni mürekkep kartuşu dolumu yapan firmaların lazer yazıcı tonerlerini de aynı mantıkla doldurmaya çalışmalarıdır. Yani hp p1005 toner kartuşunun içine yalnızca toz ilave ederek doldurma yapmalarıdır.

Oysa hp p1005 mürekkep kartuşu gibi doldurulduğunda sorun çıkmaması mümkün değildir, bunun nedeni mürekkep kartuşlarının içinde bulunan yalnızca mürekkep olmasına rağmen lazer yazıcı kartuşlarının içinde birçok çalışan parça bulunmaktadır ve bu parçalar birbirlerine genel olarak sürtünerek çalışmaktadır.

Parçaların sürekli olarak dönüş hareketi yapması ve bu esnada birbirlerine sürtünmesi nedeni ile parçaların yüzeyleri aşınmakta ve bu aşınan bölümlerden hazne içindeki toz yazıcı içine ve fotokopi kağıdı üzerine dökülmektedir. Bunun doğal sonucu olarak da yapılan dolum kalitesiz kopya vermesinin yanında çok hızlı olarak boşalmaktadır.

Genel olarak en ucuz hp p1005 toner dolumu fiyatı ile alım yapan kullanıcıların başına gelen bu sorunları engellemenin tek yolu kaliteli ve garantili hp p1005 toner yenileme yaptırmaktan geçmektedir.


Hp laserjet pro p1005 yenileme toner kartuşu nedir, nasıl yapılır ?


Hp p1005 kartuş dolumu yapan firmaların uygulamadıkları yenileme sistemi nedir diye kısaca anlatmak gerekirse, firmamızda uygulanan sistem orjinal 1005 yazıcı kartuşu kullanan firmalardan satın aldığımız boş kartuşların içlerinde bulunan parçaların tamamını söküp hurdaya atıyoruz. Bunun akabinde daha önce hiç kullanılmamış sıfır parçalar kullanarak yazıcı tonerini yeniden üretiyoruz. Montajın ardından yalnızca ilgili kartuşa özel üretilmiş, özellikleri orjinali ile aynı olan toz kullanarak hazneyi ağzına kadar dolduruyoruz.

Bütün parçaları sıfır olmasına rağmen herhangi birinde üretim veya montaj hatası olabileceğinden, yenilediğimiz her yazıcı toner kartuşunu test ediyoruz, yalnızca orjinal kalitesini taşıyan ürünlere garanti etiketi yapıştırarak ambalaj yapıyoruz.

Hp p1005 toner dolumu fiyatları ile çok fark etmeyen yenileme ürünlerimiz orjinal kalitesinde baskı yaptığı gibi, orjinalinden çok daha fazla baskı yapma kapasitesine sahip oluyorlar. Böylece en ucuz hp laserjet pro p1005 toner fiyatları ödeyen kullanıcılardan dahi ucuz fiyatlara baskı yapılmasını sağlıyoruz.

Bu nedenle dolum yaptırırken dolum fiyatları yerine toner dolumu nasıl yapılır diye sorarak dolumcu firmanın yalnızca toz doldurma işlemi yapıp yapmadığı öğrenilerek dolum yerine yenileme yapılması sağlanmalıdır.

Unutulmaması gereken önemli bir konuda sadece toz doldurularak yapılan dolumlarda garanti verilemeyeceğidir, kartuşun ve içindeki parçaların sahibi kullanıcı olduğundan kısa süre sonunda arızalanan parçaların değişmesi gerektiğinde ödediğiniz hp p1005 toner dolum fiyatına ek olarak değişen arızalı parçaların ücretini ödeyeceğinizden dolum fiyatları size çok daha pahalıya mal olacaktır.

Ayrıntılı bilgi edinmek için internet sitemizdeki video gösterimini izleyebilir veya GOOGLE arama motoruna hp p1005 toner dolumu nasıl yapılır yazarak YOUTUBE üzerinden paylaştığımız video gösterimlerini inceleyebilirsiniz. Videolar atölyemizde bilgi vermek amacı ile çekilmişlerdir.

Ayrıca istanbul anadolu yakasının en büyük kırtasiyeleri arasında bulunan firmamızdan en iyi fiyatlarla toptan kırtasiya malzemeleri ihtiyaçlarınızı çözebilir karton klasör çeşitlerinden plastik klasör çeşitlerine poşet dosya ürünlerinden beyaz yazı tahtası ihtiyacınıza kadar tüm malzemeleri tedarik edebilirsiniz.