Ekonomik toner dolumu nasıl yapılır.

 EKONOMİK TONER DOLUMU

 
Ucuz ile ekonomik arasında çok ince bir çizgi vardır, toner dolumu yapılırken, dolum için ödenen paranın ucuz olması yaptırdığınız dolumun ekonomik olduğu anlamına gelmez. Ödediğiniz ücretin o kartuştan aldığınız baskı sayısına bölünmesi gerçek maliyeti ortaya çıkaracaktır. Dolum esnasında kullanılan malzemenin kalitesi, kullanılan miktar ve parçaların değişip değişmemesi, baskı kalitesinin yanında baskı adedini etkileyeceğinden, kopya başı fiyatlar değişecektir. En  ekonomik dolum şekli yenileme yapılmasıdır, toner tozu, drum, blade ve manyetik merdane bir birinle uyumlu çalışmadığı sürece, yazıcınızın kötü kopya vermesi kaçınılmaz olacağı gibi, kağıt üzerine dökülen tozlar, yazıcınızın kirlenmesine neden olacaktır. Oysa kartuşunuzun teknolojisine uygun kaliteli ürünler kullanarak yenileme yapıldığında kopya kalitesi orijanilenden farksız olacağı gibi hazne içindeki toz dökülerek ziyan olmayacak ve tozun tamamını kullandığınız için baskı adedi yüksek olacaktır. Firmamızda üretilen yazıcı tonerlerinin tamamı yenileme olmasından ve kartuşlar tam dolu olarak üretildiğinden, yüksek kalitede ve yüksek adette baskı yapmaktadır. Bunun doğal sonucu olarak, yenileme fiyatını aldığınız toplam çıktıya böldüğünüzde, en ucuz fiyatlara yapılan doldurmadan dahi ucuza geldiğini göreceksiniz.

Acil toner siparişim ne zaman teslim edilir

 ACİL TONER SİPARİŞİ HIZLI TESLİMAT

 
Genel olarak toner dolumu yapan firmalar, elinizdeki boş toner kartuşunu sizden alarak dolum yapması nedeni ile sürekli gecikmeler yaşanır, bu sebeple acil toner dolumu yaptırmak istediğinizde, mecburen dolumcuya siz gitmek zorunda kalırsınız. Firmamızda yenileme işlemi uygulandığı için, orijinal toner kullanan firmalardan satın aldığımız orjinal boş tonerlerin üzerinde bulunan parçaları sıfırlarıyla değiştirerek hazırladığımız ve stokumuzda beklettiğimiz orijinal kalitedeki ürünler, siparişiniz akabinde ücretsiz servis aracımızla iş yerinize getirildiği için, zaman kaybı asgariye inmektedir. Ücretsiz servis elemanlarımızca iş yerinize getirilen yenileme toner kartuşlarını, yazıcınız da test ederek kalitesini onaylamanız halinde teslim alırsınız. İstanbul anadolu yakasındaki bütün bölgelere günde iki kez ücretsiz servis hizmetimiz olduğundan verdiğiniz toner siparişi en hızlı şekilde teslim edilir. Sonuç olarak öğlene kadar verdiğiniz acil toner siparişiniz aynı gün içinde iş yerinize ulaştırılır. İstanbul anadolu yakası dışındaki acil siparişlerde ise sipariş ettiğiniz toner kartuşu stoklarda bulunduğundan, tedarik ile zaman kaybedilmeden siparişi verdiğiniz gün kargoya teslim edilir. Zengin ürün yelpazemiz içinde bulunan kırtasiye malzemeleri, orijinal toner ve kartuş siparişlerinizde aynı servis sistemi ile, çok hızlı olarak sevk edilmektedir.

Toptan kırtasiye malzemeleri almak ucuza gelirmi

 TOPTAN KIRTASİYE İLE PERAKENDE KIRTASİYE FARKI

 

Perakende kırtasiye ürünleri satan mağazalar genelde her kesime hizmet verdikleri için ürün çeşitliliği açısından çok zengindir, okul kırtasiyesinden ofis malzemelerine, oyuncaktan, hediyelik eşyaya kadar bir çok ürün barındıran iş yerlerinde genel olarak acil ihtiyaçlarını çözmek amacı ile gelen müşterilere yönelik çalışırlar. Ürün yelpazeleri geniş ve mağazaları küçük olması nedeniyle sattıkları ürünlerden az miktarda almak zorunda olduklarından, doğal olarak alım fiyatları yüksek olmaktadır. Toptan ofis kırtasiyesi satan firmalar ise perakende satış yapmadıklarından daha az işlek yerlerde daha büyük iş yerlerinde çalıştıklarından ve yalnızca ofislere yönelik olmak üzere kırtasiye malzemeleri sattıklarından, perakendecilere göre daha az çeşit bulundurmaktadır. Malzeme alımını yoğun yaptıklarından kırtasiye toptancıları yerine direkt olarak üretici firma veya ithalatçı firmalardan alım yaptıklarından, en ucuz fiyatlarla kırtasiye malzemesi tedarik edebilmektedir. Bu nedenle toptan ofis malzemesi satan firmalardaki fiyatlar daha ucuz olmaktadır. Ancak yalnızca onlıne kırtasiye satışı yapan firmalar konusunda konu biraz karışmakta, genelde ellerinde stok tutmayan bu firmalar,  online internet sitelerinde çok ucuz fiyatlarla ürünleri fiyatlandırarak, aldıkları siparişe göre malzeme tedarik etmeye çalıştıklarından kalite ve teslim süresinde sıkça sorunlar yaşanmaktadır. Firmamız 1999 yılından bu yana toptan kırtasiye ve toner dolumu konusunda hizmet vermekte olup, yüksek stok seviyesi ve zengin ürün çeşitleri ile İstanbul anadolu yakasındaki tüm bölgelere günde iki kez ücretsiz servis hizmetiyle, güvenilir tedarikçiniz olabilecek konumdadır.

 

Kullanım fiyatları en ucuz yazıcı hangisidir

 EN UCUZ BASKI MALİYETLİ YAZICILAR

 
Yazıcı satın almak, araç satın almaya benzer, satın aldığınızda yalnızca ilk taksitini ödemiş olursunuz, kullandığınız sürece ödemeler devam eder. Satın alırken genelde çok ucuz olan yazıcıların kullanım maliyetleri yüksektir. Bu nedenle yazıcı satın almadan önce sağlıklı bir araştırma yapılması gerekir. Günümüzde satılan mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuşları içinde çok az miktarda mürekkep olması ve genelde kartuş dolumu yapılmasına izin vermemesi nedeni ile, yazıyı çok ucuz fiyatlara almanıza rağmen kullanım maliyetleri çok pahalıdır. Lazer yazıcılarda ise iyi bir seçim yaparak en ucuz fiyatları ödeyerek baskı yapabilirsiniz. Lazer yazıcı alırken dikkat edilecek en önemli nokta, toner fiyatı ve bu toner kartuşu ile kaç sayfa baskı yapılabileceğidir. Üreticilerin verdiği baskı adetleri % 5 doluluk oranı esas alınarak verildiğinden, genel olarak yanıltıcıdır, öncelikle genel olarak yaptığınız baskıların kağıt üzerindeki yoğunluğuna bakarak, toner kartuşunun sizin kullanımınız ile yaklaşık kaç sayfa baskı yapacağını değerlendirmelisiniz.
     İkinci olarak dikkat etmeniz gereken konu, satın alacağınız yazıcının toner dolumu ve muadil toner kartuşunun olup olmadığı bilgisidir. Dolum yapılamayan ve muadil toneri olmayan yazıcı satın aldığınızda sürekli orijinal toner almanız gerekecektir, özellikle yazıcı satışı yapan satış elemanları hemen her yazıcının toner dolumu yapıldığını iddia etseler bile, bir çok zaman bu bili yanıltıcı olmaktadır. Özellikle piyasaya yeni çıkan yazıcılardan uzak durmak faydalıdır, işin en emin yolu kaliteli bir toner dolum firmasına danışmaktır. Satın alacağınız yazıcının dolum yapılıyor olması, satın almanız anlamını taşımaz, önemli olan en ucuz dolum fiyatı ödeyerek kullanmak olmalıdır, dolum veya yenileme fiyatlarını etkileyen en önemli unsur kartuş üzerinde bulunan çip olmaktadır. Çip fiyatları pahalı ürünlerin dolumu veya yenilenmesi pahalı olmak durumundadır.
      Üçüncü önemli konu ise, drum denilen görüntü tamburunun toner ünitesi üzerinde olup olmamasıdır. Drum ünitesi ayrı olarak çalışan yazıcıların toner kartuşu ne kadar ucuz olursa olsun belli periyotlarda drum almanız gerekeceği için baskı maliyetleriniz artacaktır. Bu üç konuya dikkat ederek en ucuz fiyatlara baskı yapabileceğiniz bir yazıcıya sahip olabilirsiniz. Size uygun olan özellikleri belirlemeniz ardından, alım kararınızı vermeden önce hiç çekinmeden firmamızı arayarak detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garantili toner dolumu ve muadil toner garantisi nedir

 TONER DOLUMU VE MUADİL TONER GARANTİSİ

 

               Firmamızda üretilen yazıcı toner dolumu kartuşları yenileme sisteminde üretildiğinden ve bu işlemlerin tamamı kendi bünyemizdeki atölyemizde yapıldığından, ürünlerimizin kalite standartları orijinal kalitesindedir. Piyasada satılan en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan yenileme ve doldurma işleminin ardından, çok titiz bir şekilde kontrol edilerek garanti etiketi yapıştırılan lazer toner kartuşlarda sorunla karşılaşma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Ancak taşıma, muhafaza veya kullanım sırasında oluşabilecek sorunların tamamı garantimiz altındadır, garantili olarak sattığımız ürünlerde oluşabilecek her hangi bir sorunda, sorunun kaynağına bakılmadan (kullanıcı hataları dahil) derhal onarılır, onarılamayacak durumdaysa değiştirilir.

               Satışını yapmakta olduğumuz muadil toner kartuşları, dünyada üretilen emsalleri arasındaki en kaliteli ürünlerden seçilmiş olduğundan ve iş yerimize gelen her parti ithal muadil toner kartuşu kabul edilebilir kalite standartları doğrultusunda örnekleme yaparak satışa sunduğumuzdan, bu ürünlerde de sorunla karşılaşmanız çok zordur, muadil (yan sanayi) tonerlerimizde garantili toner dolumu ürünlerinde olduğu şekilde garantimiz altındadır. Bu garanti haznedeki toner tozu veya çip bitimine kadar sürmektedir. 1999 yılından günümüze dek en kaliteli ürünleri, en ucuz fiyatları ve gerçek garantiyi uygulayan firmamızla tanışarak, dolum, yenileme ve muadil kartuşlarınızı temin edebilir, ekonomik ve kaliteli toptan kırtasiye malzemeleri ihtiyaçlarınızı da tek elden sipariş verebilirsiniz.