TONER DOLUMU NASIL YAPILIR?

 

 İşlerimizde büyük yardımcımız olan yazıcılar, hızlı işlem yapmamızı ve belgelerin çoğaltılmasını sağlar. Bütçemize uygun ve işimize yarayacak yazıcıları seçerken kartuş maliyetlerini de göz önünde bulundurmamız gerekir. Bazı yazıcılar çok uygun fiyatlı olsa da kartuş değişimi yapmak bir yazıcı parası daha harcamanıza neden olabilir. Bazı yazıcı firmaları toner dolumu işleminin yapılması yerine malzemelerin orijinal parçalarla değiştirilmesini mecbur kılmak için, kartuşlara özel elektrik devrelerden oluşan çip koymuşlardır. Çiplerin özelliklerini yok etmek için bazı resetleme programları uygulanabilmektedir ancak birçok yetkili servis bunu yaparken yazıcının garantisinin bozulduğunu müşterisine ifade etmesi gerekir.

Yazıcıların bazılarında sadece toner dolumu yapmak yeterli olmayabilir, dolum yanında çiplerin yenilenmesi gerekecektir. Her yazıcı modelinin kendine özel kodu bulunur. Aynı koda ait kartuş değiştirilirse yazıcınız çalışacaktır. Toner dolumu yaptırırken bu işi bilen kişileri bulmanızı tavsiye ederiz. Doğru şekilde yapılmayan dolumdan sonra toner parçaları işlevini tam yerine getiremez ve baskıda problemler görülür.
 
Marmara büro farkını yaşayanlar, kaliteye sahip olmanın tadını çıkarırlar. İstanbul Anadolu Yakası’nda muadil toner ihtiyacı olan işletmeler Marmarabüroyu aradıklarında, ücretsiz servis aracımız yola çıkar ve zaman kaybetmeden ürün teslimi gerçekleştirir. Toner dolumu isteyen müşterilerimize sorunsuz dolum yaptıktan sonra deneme baskısı yaptırırız. Yazıcılarından sorunsuz çıktı aldıklarında ödemelerini gerçekleştirirler ve güven ortamında işlem tamamlanmış olur. Müşterilerimizin işlerini kendi işimiz gibi önemser, onların memnuniyetlerini her şeyin önünde tutarız. Kendine güven firmamız yaptığı her dolumun garantisini verir. Yazıcınızın içindeki toner tozu bitene kadar belirli aralıklarda müşteriyle iletişim kurulur ve işlem kontrolü yapılır.
 
Marmarabüro,  ülkenin her yerindeki işletmelere kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklüktedir. Birçok markanın ürünü depolarımızda hazır haldedir. Ürün talebinde stoklardaki ürün kontrolleri yapılır ve çok kısa sürede ürün gönderimi gerçekleşir. Öğleden önce bir sipariş verdiyseniz mesai saatleri bitmeden ürün kargoya verilmiş olur. Muadil toner alımının yanında başka kırtasiye ihtiyaçlarınızı da almak isterseniz firmamız size özel bazı ürünlerde indirim yapar. İlk defa alışveriş yapacaklara özel kampanyalar ise ofis kuracakların yüzünü güldürür. Toplu alımlarda danışma hatlarımıza ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.