Boş Toner

BOŞ TONER NEDİR?

Kullanmış olduğunuz lazer yazıcınızın kullanımı biten boş toner kartuşu bir değer oluşturmaktadır. Boşalmış yazıcı kartuşlarının dolumu yapıldığından, dolum firmalarının ana ihtiyaçları arasında bulunmaktadırlar.

İçindeki TONER TOZU biten ORJİNAL TONER kartuşunuzu çöpe atmak yerine kutusunda muhafaza ederek TONER DOLUMU yapan firmalara satabilirsiniz.

Boş toner fiyatları, ihtiyaç duyulma oranına göre fiyatlanmaktadır. En çok ihtiyaç duyulan ürünlerin fiyatları daha yüksek olmakla beraber daha az ihtiyaç duyulan kartuşlarda fiyatlar düşmektedir.

Ayrıca boşalmış yazıcı toner fiyatlarını etkileyene diğer bir faktör de kartuşun orijinal olup olmamasından kaynaklanmaktadır. Boş MUADİL TONER kartuşlarında belli bir kalite standardı olmaması nedeni ile YENİLEME TONER üretiminde kullanılmamaktadır.

Elinizdeki ürünlerin fiyatlarını BOŞ TONER ALIMI FİYATLARI sayfamızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasındaki firmaların ellerindeki boş toner kartuşlarını kendi servis araçlarımızla işyerinizden alabileceğimiz gibi dilerseniz işyerimize kendiniz de getirebilirsiniz. Satın aldığımız boş toner ücretlerinin ödemesini peşin olarak yapmaktayız. Hp, Canon, Samsung ve Xerox yazıcılara ait lazer toner kartuşlarının yenilemesini yaptığımızdan yalnızca bu markalara ait boş toner alımı yapmaktayız. Diğer markalar ve mürekkep püskürtmeli yazıcılara ait kartuş alımımız yoktur. Firmamız yüksek üretim kapasitesi ile çalıştığından sürekli olarak boş toner gereksinimimiz bulunmaktadır.

Alım miktarlarında sınırlamamız olmamakla beraber özellikle yüksek miktarlı olanları tercih etmekteyiz.

Boş toner alım fiyatları gözünüze az gelmiş olsa dahi bunları çöpe atmak yerine kullanıma kazandırmanız ülke ekonomisine yapacağı katkının yanında doğanın kirlenmemesi açısından da çok önemli olduğunu unutulmamalıdır.