Toner dolumu yaptırmanın püf noktaları nelerdir

 Toner dolumu yaptıranların bilmesi gerekenler

 
 
        Toner dolumu nasıl yapılır kelimesinden önce nasıl yapılmaz konusuna bakmak faydalı olacak sanırım,dolum yapan 100 firmanın 90 tanesi bu işi anlık para kazanmak amacı ile yaptıkları düşünülürse, bu işi yapacak firmayı seçmek çok zorlaşıyor.
 
        Yazıcı tonerinin sökülmesi, temizlenmesi, yeniden doldurularak denenmesi süreci 15 dakikanın altında sürüyorsa bir yerlerde önemli bir yanlışlık var demektir, tabiki bu zaman zarfı test aşamasında hiçbir sorunla karşılaşılmadığını varsaydığımızda geçerlidir. Bu nedenle çarşı kapaması tabir edilen iş yerlerinde doldurma işleminin yapıldığı yere kimse sokulmaz. Müşterilerin atölyeye alınmama sebepleri meslek sırlarını öğrenmeniz değil, ne kadar kötü işçilik yaptıklarına şahit olmanızı istemedikleri içindir.
 
        Toner dolumu esnasında kullanılan malzemenin kalitesizliği de kötü işçiliğe eklendiğinde ortaya çıkan sonuçları tahmin etmek zor olmayacaktır. Dolum yaptırmaya gittiğinizde işlemin nasıl yapıldığını merak ettiğinizi söyleyerek şansınızı deneyin, görmeyi başarabilirseniz birde bizim sitedeki videoyu izleyip aradaki farka siz karar verin. Google a toner dolumu nasıl yapılır yazdığınız taktirde videolar bölümünde birçok video ile karşılaşacaksınız, bunlardan birkaçı yabancı ülke videoları, kalanlarının tamamı firmamıza aittir, çekimler personel tarafından yapılmış amatör bir iş olsa da, videoda gördükleriniz, her kartuş için uygulanan gerçeklerdir.
 

En ucuz toner dolumu fiyatlarının nedenleri

 
        İnternet sitemizde veya youtube üzrinden paylaştığımız videolarda sorunsuz, sıkıntısız,kaliteli ve garantili toner dolumu (yenileme) işleminin sıralamasını anlatmaya çalıştık, çalışan parçaların değişimi, yalnızca ilgili yazıcı kartuşu için üretilmiş kaliteli toz kullanılarak hazırlanan orjinal kalitesindeki yenilemenin fiyatı biraz yüksek olmaktadır. Ancak tam dolu olarak ürettiğimiz yazıcı kartuşlarının fiyatlarını baskı adedine böldüğünüzde en ucuz fiyatlı toner dolumu yapan firmanın ürettiği kartuştan çok daha ucuza gelmektedir, orijinal kalitede kopya ise hediyemiz olacaktır.
 
         Unutmayın yalnızca hazne içine konulan tozun % 30 eksik konulması ve atık çıkarma oranı yüksek toz kullanımı sizin dolumcuyla sık karşılaşmanıza neden olan iki küçük nedendir, yalnızca ucuz fiyat ödeyerek çalıştığınızı düşünseniz dahi, çok yüksek maliyetlerle çalışıyor olabilirsiniz.