Hp laserjet pro p1006 toner dolumu en ucuz fiyatlara nasıl yapılır

Hp laserjet pro p1006 toner dolumu ile yenileme arasındaki fark nedir


Hp laserjet pro p1006 toner dolumu kolay yapılan lazer yazıcılar arasındadır. Kolay dolum yapılan yazıcılar arasında bulunduğundan ve en ucuz fiyatlara dolum yapılabildiğinden toner dolum merkezi adı altındaki genel olarak mürekkep kartuşu dolduran firmaların dahi kolaylıkla doldurma yapabildiği Hp 35a cb435a toner kartuşu kullanmaktadır. Ancak toner dolumu yaptırılan 1006 lazer yazıcılar genel olarak kullanıcılarını memnun etmemektedir.

Bunun ana nedeni mürekkep kartuşu dolumu yapan firmaların lazer yazıcı tonerlerini de aynı mantıkla doldurmaya çalışmalarıdır. Yani hp p1006 toner kartuşunun içine yalnızca toz ilave ederek başka bir işleme gerek görmeden doldurma yapmalarıdır.

Aslında hp p1006 mürekkep kartuşu gibi doldurulduğunda sorun çıkmaması mümkün değildir, bunun nedeni mürekkep kartuşlarının içinde bulunan yalnızca mürekkep ve mürekkebi ısıtan rezistans olmasına rağmen lazer yazıcı kartuşlarının içinde birçok çalışan parça bulunmaktadır ve bu parçalar çok hasas bir denge içinde birbirlerine genel olarak sürtünerek çalışmaktadır.

Parçaların sürekli olarak dönüş hareketi yapması ve bu esnada birbirlerine sürtünmesi nedeni ile parçaların yüzeyleri aşınmakta ve bu yıpranan bölümlerden tank içinde bulunan toz yazıcı içine ve fotokopi kağıdı üzerine dökülmektedir. Bunun doğal sonucu olarak da yapılan dolum kalitesiz kopya vermesinin yanında çok hızlı olarak boşalmaktadır.

Genel olarak en ucuz hp p1006 toner dolumu fiyatı ile dolum yaptıran kullanıcıların başına gelen bu sorunları engellemenin tek yolu kaliteli ve garantili hp p1006 toner yenileme yaptırmaktan geçmektedir.


Hp laserjet pro p1006 yenileme toner kartuşu nedir, nasıl yapılır ?


Hp p1006 kartuş dolumu yapan firmaların uygulamadıkları yenileme sistemi nedir diye kısaca anlatmak gerekirse, yenileme içindeki toz biten yazıcı kartuşunun yeniden üretilmesidir, firmamızda uygulanan sistem orjinal 1006 yazıcı kartuşu kullanan firmalardan satın aldığımız boş kartuşların içlerinde bulunan parçaların tamamını söküp hurdaya atıyoruz. Bunun akabinde daha önce hiç kullanılmamış sıfır parçalar kullanarak yazıcı tonerini yeniden üretiyoruz. Montajın ardından yalnızca ilgili kartuşa özel üretilmiş, özellikleri orjinali ile aynı olan toz kullanarak hazneyi ağzına kadar dolduruyoruz. Böylelikle yeniden üretilmiş, parçaları değişmiş tam dolum yapılmış, kaliteli baskı kabiliyetine sahip sorunsuz garantili yazıcı toneri hazır hale gelmektedir.

Bütün parçaları sıfır olmasına rağmen herhangi birinde üretim veya montaj hatası olabileceğinden, yenilediğimiz her yazıcı toner kartuşunu test ediyoruz, yapılan test sonucunda yalnızca orjinal kalitesini taşıyan ürünlere garanti etiketi yapıştırarak ambalaj yapıyoruz.

Hp p1006 toner dolumu fiyatları ile çok fark etmeyen yenileme ürünlerimiz orjinal kalitesinde baskı yaptığı gibi, orjinalinden çok daha fazla baskı yapma kapasitesine sahip oluyorlar. Böylece en ucuz hp laserjet pro p1006 toner fiyatları ödeyen kullanıcılardan dahi ucuz fiyatlara baskı yapılmasını sağlıyoruz. Ucuz baskı fiyatları yanında orjinalden farksız baskı yapan kartuş A4 FOTOKOPİ KAĞIDI ve yazıcının kirlenmesine engel olmaktadır.

Bu nedenle dolum yaptırırken en ucuz dolum fiyatları yerine toner dolumu nasıl yapılır diye sorarak dolumcu firmanın yalnızca toz doldurma işlemi yapıp yapmadığı öğrenilip dolum yerine yenileme yapılması sağlanmalıdır.

Unutulmaması gereken önemli bir konuda sadece toz doldurularak yapılan dolumlarda garanti verilemeyeceğidir, kartuşun ve içindeki parçaların sahibi kullanıcı olduğundan kısa süre sonunda arızalanan parçaların değişmesi gerektiğinde ödediğiniz hp p1006 toner dolum fiyatına ek olarak değişen arızalı parçaların ücretini ödeyeceğinizden dolum fiyatları size çok daha pahalıya mal olacaktır.

Ayrıntılı bilgi edinmek için internet sitemizdeki video gösterimini izleyebilir veya GOOGLE arama motoruna hp p1006 toner dolumu nasıl yapılır yazarak YOUTUBE üzerinden paylaştığımız video gösterimlerini inceleyebilirsiniz. Videolar atölyemizde bilgi vermek amacı ile çekilmişlerdir.